+ ممنون بابت انرژی مثبت و دعاهاتون. واقعا میگم. حسش کردم و دیشب خیلی راحت خوابیدم.  ؛)

+ ولی امروز مثل آدمای خوب و بد نفهم، رفتم کلاس مزخرف ENT و گذشته از حرصی که سر کلاس از دست این نی نی های قنداقی میخورم،تو راه برگشت هم اونقدر نتونستم برسم خونه که زنگ زدم بابام اومد و الان هم از ساعت 11 در اتفاقات به سر میبرم :( متنفرم از این مکان لعنتی.

+ پلاکتمان آمده پایین. دلیل؟ خریت.
پاهامان ورم نموده، تنفس سخت و مرتب سرفه . دلیل؟ تنبلی قلب لعنتی مان!:|
و یک سری التهابات در ناحیه دهان و گوش هم هست که البته قابل تحمل هستند. اینا خیلی بها میدن :|

+ در تمام طول مدت زمان پذیرش و تریاژ و ویزیت پزشک تا لحظه ای که بخوابم رو تخت و نمونه بگیرن و سرم رو وصل کنن، فقط فکر و ذکرم این بود که پورتم کار کنه!! که کرد. وگرنه مثل دانش آموز آقای مشاور خودم رو همینجا هم که شده بود میکشتم! :|

+ من از اینجا بدم میاااد :((

+ اونقدری گریه کردم که فک کنم میشه اشک سوز شدن و التهاب گونه رو هم به موارد قبلی اضافه کرد. مثل خر هق هق میکنم. دختره ی گنده انگار بار اولمه!! دلم میگیره گریه میکنم فحش خودم میدم گریه میکنم. از فحشا ناراحت میشم و بهم بر میخوره گریه میکنم. از بقیه بدم میاد و فحششون میدم گریه میکنم. از خدا گله گی میکنم گریه میکنم. دلم تنگه داداشمه گریه میکنم. نباید گریه کنم و از این ضعفم ناراحتم بازم گریه میکنم.
 خسته ام میفهمی؟؟ خسته. !

+ دادن امید واهی ممنوع
دلداری الکی ممنوع
"درکت میکنم" و "میفهممت" های غیر واقعی ممنوع
"وای" و "آخی" و "نازی" هم ممنوع

فقط حرف بزنیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ همگانی Megan Antonio پێنووسی کوردی سیمانکاری سـارا اَنــار دارد! فروشگاه سایت بلاگ بیست << تاثیر ماهواره ها بر زندگی نوجوانان >> فروش کیت فلزیاب